2198 Etsning
Såld: 100 kr
Såldes den 22 september 2014 -
5021 Etsning
Karl Reisenbichler, 1920-tal, 12x23
Såld: 400 kr
Såldes den 5 maj 2008
Föremål som liknar etsning Karl Reisenbichler
- Träfflista
- alla
- Visa alla